Ücretsiz Autodesk Ürünleri İndirme


-2

Arkadaşlar bu derste sizlere Autodesk firmasının ürünleri olan 3dsmax ve maya gibi programları ücretsiz olarak indirmenin yolunu gösterdim.Bu derste crack olayından artık vazgeçip 3dsmax’i ve maya’yı öğrenmek için yasal ve ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.Herşeyi derste anlattım.inşAllah faydalı olur.

 

Not : Ders Vimeoya yüklendi 30 dakika içinde hazır olacaktır.

 

[vimeo 42257163 880 490]

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

-2
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hocam hayırlı cumalar. 🙂 hocam kafayı yemek üzereyim dediginiz gibi yapıyorum.dosyayı indirdim.
  Autodesk_3ds_Max_2012_English_Win_32-64bit diye iniyor ama ben 64 bit olarak kuracagım.Dediginiz gibi yapıyorum kuruyorum ama max 2012 görün müyor nerde eksik yapıyorum hocam yardımınıza çok ihtiyacım var.. 🙁

  1. Sercan kardeşim sanada hayırlı cumalar 🙂 öncelikle yapman gereken inen dosyayı masaüstünede bir yere çıkart.O inen dosya sıkıştırılmış bir dosyadır.Ardından çıkan dosyanın içinde setup var setup tıklayıp kuracaksın kurarken sana verilen bilgileri gireceksin.Serial ve ürün numarası olarak.Ardından ise kuruluma normal devam et.Kurulum bitince 64 bit ve 32 bitinde kurulmuş olması gerek.Görünmüyorsa Programlar kısmında Autodesk klasörüne bak orda olması gerek.

 2. Autodesk_3ds_Max_2012_English_Win_32-64bit inen dosya bu şekilde bunu kuruyoru hatasız ama sonuna kadar hata vermiyor kurulumu bititiriyorum ama 3ds max 2012 yok hacam ne yapabilirim.Çok özür diliyorum hocam sizinde vaktinizi alıyorum. 🙁

  1. Bilgisayarımdan C: ye gir Program fİles oradanda Autodesk Klasörünü bul onun içinde 3dsmax 2012 olması gerek onunda içinde gir.Ardından içerdeki 3dsmax ikonuna sağ tıkla masaüstüne kısayol oluştur de bukadar.3dsmax 2012 ikonu masaüstüne gelir.

 3. 🙂 Olmuyor olmuyor max olmuyor ne kadar ugraşsamda kurulmuyor 🙂 program file içimdede 3ds max 2012 olarak var ama max yok başlat menüsündede yok indirdigim dosya zip olarak degil…..Autodesk_3ds_Max_2012_English_Win_32-64bit.exe olarak indirdim. Hocam nerede yanlış yapıyorum.

  1. Daha kurmamışsın sanırım o exe dosyası sıkıştırılmış bir uygulama dosyası.Şimdi yapman gereken en baştan o exe ye tıkla.Ardından bir pencere açılacak orada 3dsmax dosyalarının yüklenmesini istediğin yeri soracak Browse yada gözat butonu olur oradan tıkla masaüstüne oluşturacağun 3dsmax klasörünün içini göster.O dosyalar oraya yüklensin.Bittikten sonra masaüstündeki 3dsmax klasörünün içine gir ardından da “setup” dosyasını bul ve kur.Sonrası bildiğin yükleme işlemi.

   1. hocam dedigigiz gibi bir dosyayı gösterdim oraya çıkarttı setup.exe ile setup32.exe dosyaları var içinde ayrıca çıkartma işlemi bittikten sonra kurulum dosyası çıktı hocam hangisini devam edeyim.
    -> create deployment * ınstall tools&utilities vede sag alt köşede ınstall diye hocam ınstall on this computer yazıyor ne yapayım bundan sonra hocam

    1. install de devam et.Sercan serial ve product number kısımlarına sana sitede verilen değerleri yaz.Öyle devam et.64 ve 32 bitin seçili olduğuna dikkat et.

 4. Hocam belli bir yere geldim.srüm seç dil seç işletim sistemi seçte takılıyorum.kutu içinden hiçbir seçenek çıkmıyor işaretliyemiyorum.İşaretlemeden ileri deyincede işletim sistemi seç uyarısı alıyorum.

  1. Mozilla ya da chrome dan deneyin sorun çıkmaması gerekli.Az önce denedim firefox tan ve hiçbir sorun yok görünüyor.