Autodesk 3ds Max 2018 Çıktı


-2

Arkadaşlar selamun aleykum, nasılsınız ? Evet yanlış okumadınız haberimizin başlığını. 3ds Max 2018 yayınlandı. Autodesk firması her yıl olduğu gibi bu yılda yeni bir versiyon daha çıkarttı. İnternette bazen dedikodular dolaşıyor açıkçası autodesk artık 3ds max i geliştirmeyecek vs şeklinde. Açıkçası bana kalırsa boş laflardan başka birşey değil. Son sürümün yayınlanması bile bu iddaları çürütecektir. Autodesk in en çok şuan kullanılan yazılımı bildiğim kadarı ile 3ds max’tir. Dolayısı ile tüm dünyada milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip bir yazılım. Bana kalırsa geliştirilmeye devam edilecektir. Neyse sözü fazla uzatmadan, detaylara göz atalım.

Hareket Yolları

Animasyonları doğrudan görüntü alanında işleyin ve ortamınızda düzenlemeler yaparken doğrudan geribildirimler alın.

Karakter animasyonu ve model üretimi araçları

CAT, iki ayaklı varlıklar ve insan kalabalığı animasyon araçları ile yöntemsel animasyon ve karakter modelleri oluşturun.

Genel animasyon araçları

Bağımsız animasyon karelerini ve yöntemsel animasyon araçlarını kullanın. Animasyon yörüngelerini doğrudan görüntü alanında görüntüleyin ve düzenleyin.

En göze çarpan özelliği ise, artık mental ray in yerine arnold render’ın 3ds max’e yüklü olarak gelmesi.

3ds Max için Arnold 5

MAXtoA eklentisinin 1.0 sürümü şimdi Arnold’un en yeni özelliklerine erişmenizi sağlayacak şekilde 3ds Max ile entegre edildi.

Bunlar la birlikte daha birçok yeni özellik eklenmiş durumda. Öğrenci sürümü ücretsiz indirip öğrenmek için kullanabilirsiniz.


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

-2
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir