3Ds Max ve V-Ray Render ile Dış Mekan Işıklandırma ve Render


0

Arkadaşlar bu dersimizin tam adı aslında, 3Ds Max ve V-Ray Render ile Işıklandırma ve Materyal Oluşturma Webinarı idi. Canlı dersimizi takip eden arkadaşlar biliyorlar, bir dış mekan sahnesinin kaplama ışık ve render ını yaptıktan sonra photoshop ta düzenledik. Derste aynı zamanda peyzaj da kullanabileceğiniz multiscatter kullanımını da anlattım. inşAllah faydalı bir eğitim olmuştur. Dersi izlemek için :

 

Ders sonucumuz :


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba, öncelikle dersleriniz için teşekkür ederim,
    acaba videonun canlı yayın hali değilde kesintisiz videosunu alma şansımız varmı? kesintiler oluyor arada.

  2. merhaba hocam. öncelikle emeğinize sağlık. ben ultiscatter eklentisini 2107 de kullanabilir miyim. 2016 da kullanma çalıştığımda yapamamışıtm. bigilendirirseniz sevinirim hocam.

  3. İlginize çok teşekkür ederim hocam. 2016 da kurmuştum kaldırmadığı için ya da uyum sağlayamadığı da denebilir silmek sorunda kaldım. hatta format gerektirdi. internetten bulduğum dosyalara pek güvenemiyorum. mail yoluyla bildiğiniz bir yer varsa şayet yardımcı olursanız çok sevinirim. Bir de daha özel bir alan için sorum oalcak size. VR konusunda bilginiz var mı. Yani 3ds Max programından aldığım bir animasyonu ya da render i VR a adapte etmem mümkün mü. ( telefona aktararak yapmaya çalışacağım.)