3dsmax 2013 İçin Güncelleme


0

Aşağıda linkini verdiğim yerden güncelleme paketini indirip kurabilirsiniz.3dsmax 2013 ve 3dsmax design 2013 içindir.

Yapılan güncellemeler müşterilerden gelen geri bildirimler sonucu yayınlanmıştır.Bu güncelleme bilgisayarında 3dsmax 2013 olan kullanıcılar içindir.

 

 

Güncelleme notları  için tıklayın

 

Autodesk 3dsmax 2013 / Design Ürün Güncellemesi için tıklayın

 

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. ızzet bey kolay gelsın stabıl calısan 3ds max versıyonu hangısı acaba bılgı verebılırmısınız bu konu hakkında ıyı calısmalar saygılarımla…

  1. Benim için çökmeden kullanılan en güzeli ve en düzgünü 3dsmax 2012.Bütün eklentiler ile de uyumludur.2012’i çin çıkarılan eklentilerin hepsi stabil durumda sorunsuz çalışmaktalar.

 2. olmuyor olmuyor olmuyor ! kafayı yicem artık 🙂 bilgisayarım max dosyalarıyla dolu ama adam akıllı yukleyemedim 2 aydır..

  İzzet alsan bey

  bende 2009 max, vrayle birlikte yuklu fakat vray demo oldugundan reklam çıkıyor renderda. 2012 de, vray ile birlikte yuklu fakat 2012 deki perspektif ekranım gorunmuyor edged face acınca ise çizgisel gorunuyor dolyısıyla modelleme yapamıyorum. bu linktekinide ben mi beceremedim :/

  1. Burada ki bilgisayarında 3dsmax 2013 yüklü olup, 3dsmax 2013 teki hataları gidermek adına yayınlanmış bir güncellemedir.3dsmax 2013’ün doğrudan kendisi değildir.

    1. 2011’den pek farklı değil rahat olun.Bence en sağlam sürüm 2012.Bu arada sürüm yükseldikçe bilgisayar için çok fazla değişen olmaz.

 3. merhaba Izzet bey ben max 2012 demo versiyonu kullaniyorum..lisansi bitti..kaldirdim..student versiyonunu kurdum ama yine activition istiyo.neyi dogru yapmadim.yardimci olursaniz sevinirim,,tesekkurler

  1. 3dsmax i tamamen silmelisiniz.Kayıt defteri girdileri dahil.Ondan sonra tekrar deneyin.Ardından aktivasyonu öğrenci sürümünde yapmalısınız.Activate tıklayıp giriş yapın kayıt olun.

 4. İyi günler arkadaşlar:
  Max standar ile Max Desing arasındaki farkı detaylı olarak bilen var mı? Ayrıca Desing için ayriyeten Vray sürümü gereklimidir. Standart sürüme yüklenen vray Desingede yükleyebilirmiyiz.

  1. Nazım bey sizede iyi günler, design ağırlıklı olarak mimari olmak üzere hesaplamalar da yapan bir yazılım.Çeşitli ışık değerlerini hesaplayabiliyorsunuz.Ancak genelde pek farklı değiller.Bildiğim kadarı ile normal vray’i kullanabilirsiniz 3dsmax design ile sıkıntı çıkmaz.Sürümlerin uygun olup olmadığına dikkat edin yeter.