3ds Max 2016 İndir


0

3ds Max 2016 indir

3ds Max’in 2016 isimli sürümü yayınlandı.Yazılım ekibi 1 yıldır üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığı bu 3ds max sürümüne The Biggest Max Ever ismini verdiler.Türkçe olarak şimdiye kadarki en büyük max. Bu sürümde güzel özellikler eklenmiş, tüm özellikleri ile ilgili bilgileri, detaylı bir şekilde yazımızda inceleyeceğiniz öncelikle olarak indirebileceğiniz yer ;

3ds max 2016 indir
http://www.autodesk.com/products/3ds-max/free-trial

 

 

 

 

 

3ds-Max-2016-1

 

 

Detaylı indirme ve yükleme videosu aynı zamanda tanıtım videosu önümüzdeki günlerde siteye eklenecektir.

3ds Max 2016 ile gelen yeni özellikler

http://www.autodesk.com/products/3ds-max/features/all/gallery-view

 

 

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Çok teşekkürler İzzet Bey verdiğiniz bilgiler için. Peki Max’in öğrenci sürümü normal paralı sürümden farklı mı içerik olarak ?

     1. O zaman geriye sadece çıkaracağınız Max 2016 + Vray eğitimini beklemek kaldı. Sabırsızlıkla bekliyoruz 🙂

 2. Merhaba İzzet Hocam.Max 2015 vray avdenced tam sürüm yükledim.Render için herşeyi yapıyorum physical camera kullanıyorum. render komutu verdiğimde karanlık çıkıyor .Saatlerdir her yolu denedim fakat sorunu çözemedim.Sizin hazır sahnenizde de aynı sorun oldu.Ne yapmam gerekiyor acaba? .Teşekkür ederim şimdiden.

 3. autodesk free student sitesinde 3dmax 2016 browser dowland bölümünden indirdim.yükleme çalıştığımda hata veriyor…”product download consists of multiple files.At least one file is missing or has not been downloaded yet” eksik yükleme hatası veriyor.http://www.hizliresimyukle.com/image/WLK yardım eder misiniz.

  1. Eray bey, dosyalar eksik inmiş. Bir ya da birden fazla dosyanın eksik olduğunu söylüyor. İndirme daha tamamlanmamış. ondan dolayı kurulumda sıkınyı çıkıyor.

 4. izzet bey 3ds max 2016 ile yaptığım dış cephe çalışmalarımda aksesuarların içi görünüyor silinmiş gibiler. varmı bi çaresi? ben bulamadım

 5. Hocam İyi günler kolay gelsin 2 yıldır sizin sayenide 3DS Max Kullanıcısıyım 2013 den 2016 Sürümüne geçtim maxim de objeleri region selection ile hepsini seçemiyorum tek tek ctrl tuşu ile seçmem gerekiyor ve vray pluginsleride sahnede seçemiyorum isim olarak bulup seçmem gerekiyor bir bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz.

  1. Seçim aracınızın sol ütteki araç çubuğunda Window Crossing modunda olmadığına dikkat edin. Kutu seçim aracının içinde olan bir kutucuk görüntüsü vardır. Üzerine tıklarsanız kutu seçim aracı dışına çıkar. Normal seçime geçmiş olursunuz. Vray pluginler i seçmek derken anlayamadım kusura bakmayın. Sahnede modelleri mi seçemiyorsunuz ?

 6. Window Crossing modunda olsa dahi çizmiş olduğum modelleri tek tek tıklayak seçmem gerekiyor v-ray plane kamera gibi objeleri ise isimden bulup seçmem gerekiyor daha önce 2013 kuruluydu kaldırdım ve 2016 ya geçtim bu sorunla karşılaştım 2015 e düştüm 2015 De ise v-ray uygulamalarını kamera plane gibi gene isim üzerinden bulmam gerekiyor işletim sistemim windows7 64x ultimate hocam