3ds Max ve Vray Render İle Yatak Odası Render Eğitim Seti 1


0

Bu eğitim setimizde yatak odası sahnemizin kaplama ışıklandırma ve render ayarları yapılıp render aldıktan sonra photoshop’ta vray render elementlerimizi kullanarak sahnemizi düzenliyoruz.Ayrıca eğitim seti içerisinde kütüphanemizdeki kitaplarımızın doğal bir şekilde nasıl kolayca düzenlenebilir gösteriyoruz.Derste kullandığımız bazı hazır modellerin kaplamaları kendileri ile birlikte geldiği için derste ekstra olarak gösterilmemiştir. Ancak bu hazır model kaplamalarının nasıl incelenip ve değiştirilebileceği  gösterilmiştir.Ayrıca eğitim setinde sadece gece aydınlatması anlatılmıştır.Aşağıdaki gördüğünüz render’ın nasıl alınacağı modelleme hariç baştan sona gösterilmiştir.

Eğitim setini satın almak için
http://www.3dokulu.com/urun/3ds-max-ve-vray-render-ile-yatak-odasi-render-egitim-seti-1/

 

İç mimarlar, iç mimarlık öğrencileri, 3d tasarımcılar ve iç mekan renderı almasını merak eden tüm arkadaşlar içindir.

Not: Bu eğitim setimizde kupon kodu geçerli değildir.Bu eğitim setinin sepette olduğu bir siparişte kupon kodunuz çalışmaz.

Kullanılan Programlar : Autodesk 3ds Max 2014, Vray 2.4,  Photoshop CC
Ders Saati : 144 Dakika

Toplam Boyut : 1,1 GB

Yüksek Çözünürlük :

https://yadi.sk/i/bHMR5h-QfvdZQ

Eğitim Seti Sonucu Alınan Render :

 

 

 

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İzzet hocam yine döktürmüşsünüz, render kalitesi gerçekten çok güzel diğer setler gibi bu setide tüm max le uğraşan arkadaşlara tavsiye ederim.

  2. Hocam seti almak istiyorum ama kargolanacak galiba online olarak satın alıp indiremiyor muyuz?

  3. hocam iş yerindeki pc ye indirip sonra evdeki pcde açsam olur mu? yoksa sadece indirdiğim pc de mi görebilirim dersi?

  4. Emeğinize sağlık sonuçlar dehşet. Bu renderı almak için elimizde nasıl bir canavar olmalı ? Gerçekten merak ediyorum 🙂 bu render motorları bize yeni pc aldıracak gibi. Başarılarınızın devamını dilerim.

    1. teşekkürler , Beğenmenize sevindim. i7 3770 işlemci ve 8 Gb ram gtx 670 ekran kartı olan bir makinada çalışılmış ve renderı yapılmıştır. 🙂

  5. HOCAM ben ic mekanda istedigim sekilde render alamiyorum nasıl desem duvarlar nokta nokta oluyor sizce nasıl düzeltebilirim onu herseyi iyi ciiziyorum ama o noktaları götüremedim bir türlü 🙁 ısık sitedini ayarladım hepsini denedim ama o noktolar gitmedi pürüzlü sizce bu egitim seti bnm sorunumu götürürmü

  6. Merhaba hocam ben 3 d.max mimari çiçekler ve modellemeler binalar ve iç mekan artı .binanın resmini çekip 3d.max ta dış cephesini işlemek arti ben Autocad çizimleri yapıyorum Aliminyum doğrama ve Cephe sistemleri .benim için 3d.max çok önemli cevaplarinizi bekliyorum