3ds Max ve VRay Render 11’li Eğitim Seti Paketi Taksitli Satışta


0

Arkadaşlar geçenlerde yaptığımız indirim de 11’li eğitim seti paketimizi taksitli almak isteyen arkadaşlar oldu. Onlar için güvenle alabilecekleri bir sistemle ortak çalışıyoruz. Shopier sistemi ile eğitim setlerini taksitli olarak alabilirsiniz
Satın alma işlemi sonrası bana mail atarak setleri edinebilirsiniz. Eğitim setlerimizde lisans sistemini kaldırdık. Dolayısı ile ev ve iş bilgisayarlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Taksitli ve Kredi kartı ile alabilmek için :

https://www.shopier.com/610796

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. esselamu aleykum. Setleriniz maşallah takdire şayan. setlerinizi almak istiyorum. tabi öğretmen olarak indirim istirham ediyorum. teşekkür ederi. Allaha emanet olunuz.

    1. ve aleykum selam Abdullah bey teşekkür ediyoruz. Setlerimizi shopier üzerinden taksitli alabilirsiniz. Üst bölümde link ekledim. Allah razı olsun sizde Allah a emanet olun

  2. Öncelikle herkese merhaba. Alıcak arkadaşlara tavsiye ediyorum gözleri arkada kalmadan alabilir anlatış tarzıyla videodaki görsel gösterimlerle bilgilerinize çok şey katacağını düşünüyorum. pişman olmadan uzun süre kullanabileceğiniz bir set..

  3. İyi günler İzzet hocam bu eğitim setlerinin vray versiyonları 3.4 veya 3.6 mı? Ya da ne zaman güncel hale getireceksiniz bana bilgi verebilir misiniz? Ona göre satın alacağım. Kolay gelsin..

    1. Hayırlı günler Ömer bey bu setlerimiz yenilendi vray 3.6 ile render kısımları. Yani eğitim setlerine vray 2.4 teki ayarlarla devam ediyoruz son kısma kadar sonrasında ise render bölümlerine 20 ile 45 dakika aralıklarında 1 er adet her eğitim setine videolar eklendi. Bu videolarda vray 2.4 ile yapılan sahnemizi vray 3.6 ile açıp ona göre ayarlamalarını yapıyoruz zaten çok fazla değişiklik yok. VRay 2.4 ile yaptığımız ayarlar otomatik olarak vray 3.6 ya geliyor. Bizim yapmamız gereken fazladan ayar vs ile düzenleyip sonrasında yeniden render alıyoruz.

  4. Izzet beyin 3 tane egitim setini 2014 yilinda aldim ve resmen renderlarima gunes dogudu! Istanbul’da yasarken kendisi orada des veriyor olsaydi odeyecegim ucreti dusunmeden giderdim. Bunca yil aradan sonar videolari acamadigimda veya renderlari kayit edemedigimde mail attigimda cevap veren iyi bir ogretmen kendisi… cok tesekkurler Izzet bey