İstanbul/Şişli’de V-Ray Render Kursu


0

 

Arkadaşlar selamun aleykum nasılsınız ? uzun zamandır istanbuldaki arkadaşlarımız bizden kurs talep ediyorlardı sağolsunlar. En sonunda eğitim verebileceğimiz bir yer ayarladık. Allah nasip ederse 5-6 Ağustos ta başlayacak şekilde, istanbul da Şişli de V-Ray render eğitimimiz olacak. İç Mekan ve Dış Mekan Render konusunda eksiği olan arkadaşlar gerçekçi render üzerine eğitim almak isteyen arkadaşlar bu eğitime başvurabilirler. Ücret bilgisi için özelden mail atabilirsiniz. Ya da yorum bırakırsanız konu ile ilgili size mail atılacaktır.

Sabah Grubu Erkek Grubudur, Öğleden sonraki grup ise bayan grubudur.

Bayan Grubu Kalan kontenjan 2 Kişidir.

Erkek Grubu Kalan kontenjan 6 Kişidir.

Eğitime katılmak isteyenler kişisel dizüstü bilgisayarları ile katılmaları
gerekmektedir. Ve hali hazırda bilgisayarlarında 3ds Max, Vray 3 ve Photoshop yüklü olmalıdır.
* Eğitim hafta sonları CUMARTESİ-PAZAR günleri olacaktır.
*Orta seviye Vray ve photoshop Bilgisi gerekmektedir.
* Eğitim zamanı 1 aydır
* Eğitimler kayıt altına alınacaktır. Eğitim sonrası eğitim alan
arkadaşlara eğitim seti şeklinde lisanslı olarak teslim edilecektir.
Sadece eğitimi alan kişinin kullanımı için.
* Eğitim içinde modelleme eğitimi yoktur. Derste anlatılacak sahneler en baştan modelleme yapılmayacaktır. Kaplama,ışık,render ve post prodüksiyon anlatılacaktır.
* İç Mekan ve Dış Mekan Gece-Gündüz renderı uygulamalı olarak anlatılacaktır.
* 360 Renderlar nasıl alınır anlatılacaktır.Sunum şekli vs.

* Eğitim ücreti vb sormak istediğiniz detaylar için :

www.3dokulu.com/iletisim den mesaj atabilirsiniz ya da facebook hesabımız üzerinden yazabilirsiniz.

Eğitim esnasında uygulamalı anlatılan ve sonrasında eğitim alan arkadaşlarımızın yaptıkları çalışmalar için :

www.artstation.com/artist/3dokulu

Eğitim yerine ait görseller :


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba, 5-6 Ağustos Şişli kursunuz başladı mı ve ücreti ne kadardı? Ayrıca başladıysa bir sonraki İstanbul kursunuz ne zaman ?

 2. hocam merhaba, modelleme kursunuz var mı acaba ? ve var ise ücretini öğrenebilir miyim ? modelleme bilgim yok maalesef ve videoları anlamadığım çok oluyor 🙁

  1. Modelleme eğitimi ilerleyen zamanlarda düşünüyoruz ancak ankarada gerçekleşir inşAllah. istanbulda ki eğitimler genelde ileri düzey vray eğitimi şeklinde oluyor.

   1. Ankarada yaşıyorum hocam zaten o nedenle daha süper olur benim için . eğer kurs açılacaksa tahmini zamanı örneğin hafta içi-hafta sonu ve ücretini öğrenme şansım var mı hocam . hayırlı cumalar iyi günler

 3. selamun aleyküm ben vray(kaplama ışık vs.) ve post production eğitimi almak istiyorum ankarada ikamet etmekteyim ve vray ve belli bir seviyede max vray bilgim bulunmakta kurs ücreti hakkında bilgilendirebilirmisiniz. teşekkü ederim allaha emanet olun..

  1. Ve aleykum selam Hüseyin bey önümüzdeki 1-2 hafta içinde ankarada kurs açacağız inşAllah. Detaylı bilgi almak için izzetalsan.com/iletisim den yazarsanız. Detaylı bilgi veririz. Şuan devam eden bir grubumuz var.

  1. Önüzmüdeki günlerdem malesef açılmayacak. inşAllah ilk bahara girmeden başlamayı düşünüyoruz Allah nasip ederse. Şuan ankarada eğitimlerimiz devam ediyor.