3dsmax Kitap Düzenleme Scripti


0

Kitap düzenleme scripti Kamil Małagowski tarafından hazırlanarak ücretsiz olarak 3dsmax kullanıcılarına sunulmuştur.Script özellikle iç mekanlarında kitap kullanmak isteyen fakat bu kitapları nasıl gerçekçi bir şekilde düzenlerim ya da nasıl kütüphaneye yerleştiririm diye düşünenlere çok yardımcı olacak bir script.Her zaman olduğu gibi max script ardından run script ten scripti çalıştırabilirsiniz.

Fill_my_book_shelves_script

 

 

Scripti indirmek için : http://km-3d.com/freestuff/fill_my_bookshelves.ms

Scriptin kullanımı ile ilgili hazırlanmış video :

 

[vimeo 59280387 880 490]


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hocam emeğine sağlık ama link kısmını tıklayınca kodlar çıkıyor.Bir bakabilirsen iyi olur.

  1. Linki seçip adres çubuğuna yapıştırınca doğrudan indirme başlıyor.Bilgisayara kayıt edin.Sonrada normal script yüklemenizi yapın.Denedim bir sorun yok şuan.

 2. İzzet hocam bende google chrom kullanıyorum linki yapıştırınca kodlar çıkıyor. bende linki idman programından indirdim. sorun çıkmadı

  1. Şöyle yapılabilir, Eğer Chrome dışında browser kullanmıyorsanız eğer, çıkan kodların tamamını kopyalayın, ardından bir text dosyası açın ve içerisine yapışıtırın.Daha sonra farklı kaydet’ten kayıt türünü tüm dosyalar yapıp.Scriptin ismini verip uzantısınıda .ms olarak kayıt ederseniz.Scripti elde edersiniz.

 3. Hocam scripti kullanamadım çünkü sıfır kitap görünüyor. Kitaplar satın mı alınacak yada nasıl eklenecek. Anlatabilir misiniz*

 4. s.a.

  izzet hocam bi sorum olacak bu konuyla ilgisi yok. direk yardım isteyebileceğimiz bir bölüm bulamadım. autocad dosyasını max e import ettiğim zaman poreje yazı ve rakamları çıkmıyor neden olabilir. max 2012 kullanıyorum.

 5. İzzet Hocam hazır kitapları herhangi bir yerden indirip mi yerleştiriyoruz yoksa bu scripte bağlı bir şeyler mi var?

 6. merhaba izzet bey eklentileri plugins’e attım max’ i açtıktan sonra eklentiler otomatik açılıyor ayarları felanmı var?