3ds Max Uzmanlarına Sorun – Soru-Cevap Etkinliği – 16 Nisan Salı


0

Autodesk Türkiye Resmi Kullanıcı Topluluğu olarak organize ettiğimiz 3Ds Max Uzmanlarına Sorun Çevrimiçi Soru-Cevap Etkinliği 16 Nisan Salı 13:00 – 21:00 saatleri arasında 3Ds Max forumlarımızda gerçekleşiyor. 

3Ds Max ile ilgili tüm sorularınızı 16 Nisan günü saat 13:00 – 21:00 saatleri arasında 3Ds Max forumumuzda “SORU SOR” oluşturarak konusunda uzman isimlere sorabilir ve anında çözümler alabilirsiniz. Dilediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Hızlı ve çözüm odaklı yanıtlar alarak 3Ds Max deneyiminizi geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Soru-Cevap Etkinliği Neler Sağlar?

– 3Ds Max ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

– Tüm sorularınıza 13:00 – 21:00 saatleri arasında çözüm alabilirsiniz.

– Yaşadığınız teknik problemlerinizi paylaşabilir ve çözümlere ulaşabilirsiniz.

– Çözümleri inceleyerek 3Ds Max deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

– Uzmanlar ile anlık iletişim halinde olarak öneriler ve tavsiyeler alabilirsiniz.

kisspng-paper-gift-decorative-box-clip-art-gift-box-5abc29f7d34c61.5927709615222809518655.jpg

Etkinlik günü 13:00 – 21:00 saatleri arasında 3ds Max forumlarında yeni bir konu açıp soru soran kişiler arasından seçilecek 3 kişiye seçtiği bir eğitim seti hediye edilecektir.

Eğitim Setleri:

  • 3ds Max ve Vray Render ile Baştan Sona Mimari Görselleştirme Eğitim Seti
  • 3ds Max ve Vray Render ile  Gökdelen Render Eğitim Seti
  • 3ds Max ve Vray Render ile Gerçekçi İç Mekan Eğitim Seti
  • 3ds Max ve Vray Render ile Gerçekçi Dış Mekan Eğitim Seti
  • 3ds Max ve Vray Render ile Dış Cephe Render Eğitim Seti

Bilgilendirme ve Kurallar

  • Kazanılan hediyeler 3d okulu firması (Biz) tarafından sağlanacaktır ve dijital olarak indirme bağlantıları paylaşılacaktır.
  • Autodesk çalışanları ve Expert Elite üyeleri yararlanamaz.
  • Sonuç 17 Nisan günü 3ds Max forumları üzerinden Kullanıcı Topluluğu Yöneticisi tarafından duyurulacaktır.
  • Özel mesaj yoluyla kazanan kişiyle iletişime geçilecektir.
  • Kazanılan ödül başka bir ürüne, hizmete veya ödemeye dönüştürülemez

Uzmanlar:

Serdar Hakan Düzgören

Autodesk’in dünya’da sınırlı sayıda profesyonele verdiği Autodesk Expert Elite ünvanına sahip DÜZGÖREN 1997 yılından itibaren Autodesk ürünleriyle ilgili çalışmalar gerçekleştirmektedir. 1980 İstanbul doğumlu olan DÜZGÖREN geçmiş yıllarda AutoCAD 2B ve 3B, CorelDraw, Freehand, QuarkXPress, Adobe Photoshop gibi birçok yazılım kullanarak kurumlara danışmanlık ve proje geliştirme alanlarında çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2004 yılından itibaren 3Ds Max ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmeye başlayan DÜZGÖREN günümüze kadar yerli ve yabancı firmada birçok projede görev almış, danışmanlık hizmeti sağlamış ve danışman/eğitmen olarak çalışmalarını halen sürdürmektedir. Modelleme teknikleri dahilinde render motorları da olmak üzere sektörün ihtiyaçlarını gideren birçok konuda onlarca eğitim gerçekleştirmiş ve yüzlerce makale yayınlamıştır.

2014 yılından itibaren Autodesk Türkiye Kullanıcı Topluluğuna dahil olarak paylaşımlarını Autodesk kanalları üzerinden gerçekleştirmeye devam etmektedir. Uzmanlık alanı kapsamında yer alan konularda konuşmacı olarak kurumsal ve üniversite etkinliklerinde yer almaktadır. Ücretsiz olarak online seminerler gerçekleştirmektedir.

Bilgi birikimini Autodesk kullanıcılarıyla paylaşmaktan mutluluk duymaktadır. Tüm bu çalışmaları neticesinde Autodesk tarafından Autodesk Expert Elite ünvanına layık görülmüştür.

İzzet Alşan

1987 Doğumlu olan izzet ALŞAN , Astronomi ve Uzay bilimleri / Bilgisayar Mühendisliği Mezunudur. 2006 yılında başlamış olduğu Autodesk 3ds Max ve Vray/Corona/FStorm Render yazılımları üzerine aktif olarak çalışmaktadır. 3D Mimari Görselleştirme üzerine ağırlıklı olarak yurt dışı yabancı projelerde çalışmıştır.Ayrıca yine aktif olarak yurt içi projelerinde de 3d görselleştirme ve 3d animasyon hizmeti sunmaktadır. Kişisel web sitesinde yazdığı makale ve eğitimlerle birlikte, Autodesk Türkiye Topluluğu forumlarında aktif olarak görev almakta ve Autodesk kullanıcılarının sorunlarına çözümler üretmektedir. 2014 yılında kurduğu 3dokulu web sitesi üzerinden 3d görsel eğitimler hazırlamakta ve halen Ankarada kendi 3D Tasarım ve Animasyon ofisinde, yazılım, 3d eğitim ve görselleştirme işleri ile ilgili çalışmaktadır. Tüm bu çalışmaları neticesinde Autodesk tarafından Autodesk Expert Elite ünvanına layık görülmüştür.

Serhat Gümüş

Digital Panorama şirketinde Senior 3d generalist olarak görev alıyor. 10 yıllık 3ds max deneyimine sahip. Gazi üniv. (Bilg. Prog.), Anadolu üniv. (işletme), FVM Işık üniv. (işletme yönetimi) bölümlerinden mezun. Geçmişte Paradox yayın yapım filmcilik ve Hipermedya ajans gibi kurumlarda 3d tasarımcı olarak görev aldı. Autodesk 3ds Studio Max (Render Engine:Vray-Corona), Cinema4D, Adobe After Effects ,Adobe Photoshop ,Adobe Premier, Boujou ,Pftrack ,Nextlimit Realflow, Marvelous Designer gibi programlarda deneyimlere sahiptir.Tüm bu çalışmaları neticesinde Autodesk tarafından Autodesk Expert Elite ünvanına layık görülmüştür.

Mehmet Akif Toplu

Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Grafik mezunu. 2005 yılı itibariyle bireysel  ve kurumsal firmalara, 2d ve 3d alanlarında hizmet vermeye başladı. 2012 yılı itibariyle özel eğitim kurumları ve üniversitelerde Autodesk, 3DsMax, AutoCAD, 2D-3D Animasyon , Adobe Photoshop, İllustrator, İndesign, Flash ( Animate ) ve Dreamweaver  yazılımları ile ilgili seminer, workshop eğitimleri vermeye devam ediyor ve 2D-3D alanında yurt içinde ve yurt dışında bir çok firmaya Tasarım ve  Danışmanlık hizmeti veriyor. Tüm bu çalışmaları neticesinde Autodesk tarafından Autodesk Expert Elite ünvanına layık görülmüştür.


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir