Vue Arayüz Anlatımı


0

Arkadaşlar bu derste e-on yazılımın vue environment programının kullanıcı arayüzünden biraz bahsettim.Vaktim olduğu sürece vue hakkında da sizlere dersler hazırlayacağım.Bu dersler ile vue programı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Vue programı ile çevresel düzenleme ağırlıklı olmak üzere bir çok çalışma yapabilirsiniz.

Dersin Linki :

https://rapidshare.com/files/2002524670/Vue7_Arayuz.rar


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yok ders linki silinmedi ama Rapidshare deki hesabım ile ilgili bir sorundan kaynaklı.Malesef giriş te yapamıyorum.Tüm bu ders sorunlarını halletmek için, depolama alanına taşıyacağım bütün dersleri.Yeni linki bu başlık altından en kısa sürede yayınlarım.

 1. üstat dersi indiremedim ama nerde hata ettim bi yardım edebilirmisin.link ölü bahsettiğin siteye giremedim başka bir yol var mı onuda çözemedim 🙂

  1. Grizworld, ders malesef silinmiş.Vaktim olursa yeni versiyonun derslerini hazırlamak istiyorum.Bu dersi de bulursam yeniden eklerim kusura bakmayın.;)

 2. İzzet hocam lütfen Vue ya da bu programa alternatif olan Terragen’i set olarak hazırlayın, satın alalım.

  1. Aslına bakarsanız önceki dönemlerde terragen ile ücretsiz temel eğitim seti hazırladım ve kimsenin ilgisini çekmedi açıkçası.Vue de keza öyle daha gelişmiş olmasına rağmen onunlada pek kimse ilgilenmedi o yüzden derslerin devamını getirmedim. Üstelik bu dersler ücretsiz derslerdi.inşAllah önümüzdeki dönemde hazırlarım.

 3. merhaba, ya bu programla ilgili türkçe bir kaynak bulduğuma çok sevindim ancak sevincim yarıda kaldı, ders 1 adet ve link ölü, ayrıyetten de içerik yok.

  1. Merhaba Özgür bey dersi hazırladığım yıl 2012 . Derse ilgi hiç olmayınca malesef derslerin devamını çekmedim. Dolayısı ile eklediğim bu derste bir müddet sonra silindi netten. ilerleyen zamanlarda zaman bulabilirsem temel eğitim düşünüyorum kısmetse vue ile ilgili. Ancak şuan da malesef yeni dersler yok vue konusunda