Ücretsiz 3D Mobilya ve Ağaç Koleksiyonu


-3

Ücretsiz olarak indirip iç mekan sahnelerinizde kullanabileceğiniz yüksek kalitede 3d mobilyalar. Aynı zamanda var olan 3d ağaçları da dış mekan sahnelerinizde kullanabilirsiniz.Bu güzel modeller için, Andrey Mikhalenko’ya teşekkürler.
Artistin çalışamalarını incelemek etmek için ;

www.behance.net/andi_mix

 

Modelleri indirmek için, facebook ya da twitter hesabınız ile içeriği beğenirseniz indirme bağlantısı otomatik olarak açılacaktır:

[sociallocker]
https://yadi.sk/d/pShfnQH3d8qAq

Obj uzantılı :

https://yadi.sk/d/PQTwvqkHd9kth

3Ds Max 2011 formatı

https://yadi.sk/d/i9GHA6KedDUgf

[/sociallocker]

 

andrey_3dmodel_4 andrey_3dmodel_5 andrey_3dmodel_7 andrey_3dmodel_8 andrey_3dmodel_9 andrey_3dmodel_10 andrey_3dmodel_11 andrey_3dmodel_12 andrey_3dmodel_13 andrey_3dmodel_14 andrey_3dmodel_15andrey_3dmodel_2

andrey_3dmodel_1

 

 

 

 

 

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

-3
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hocam kaplamalar dosyada mevcut olduğu halde sahneyi açtığımızda görünmüyorlar.Material slotunda da hiçbir şey yok boş gri görünüyor.Yapmam gereken bir işlem varmı acaba yardımcı olurmusunuz.

  1. Sol üstten 3dsmax ikonuna gelip tıkladığınızda altta preferences kısmında asset tracking bölümünden kaplamaların yollarını göstererek düzeltebilirsiniz.

 2. Evet izzet bey sağolun.Material slotunda görünmesi için de damlalık kullanıp objeye tıkladım,slotta malzeme ve ayarlarıda görünüyor artık.

 3. hocam iyi günler kaplamaların yollarını göstererek yapın demişsiniz biraz daha açıklarmısınız ben yapamıyorum

  1. Sol üstten max ikonuna gelin alt bölümde menü içinde versiyona göre değişir yolu, asset tracking i bulun oradan. Kaplamalar missing files, olarak görünür. O şekilde görünenleri seçip sağ tıklayın ve set path ten kaplamaların bilgisayarınızdaki yolunu gösterin. sonrasında ise onaylayın. Düzelecektir inşAllah 🙂

 4. Hocam paylaşımınıziçin çok teşekkürler. Ben sanırım yanlışlıkla obj. formatında indirdim import ettiğimde objeler kaplamasız geliyor yukarıdaki asset tracking yönteminde objeyle ilgili sağ tıklayıp set path diyebileceğim bir satır dahi çıkmıyor bilginiz varsa yardımcı olabılırmısınız?
  teşekkürler

  1. Ağaç için obje format lılar yerine size vargov3d.com sitesinde ağaçlar var üye olup onlar indirebilirsiniz. Gayet güzel ağaçlar işinize yarayacaktır mutlaka.

 5. birde kaplamalar çıkmıyor, preferences kısmında asset tracking bölümünden kaplamaların yollarını göstererek düzeltebilirsiniz demişsiniz kaplamanın yollarını göstermek kısmını anlamadım