Photoshop İle Mimari Post Prodüksiyon Eğitim Seti 1


0

Bu eğitim setimiz, 3ds max, vray render ve photoshop ile hazırlanan eğitim setlerimizin sadece photoshop aşamalarını içermektedir.Daha önceden dış cephe setlerimizi alan arkadaşların ayrıca bu seti almalarına gerek yoktur.Çünkü bu seti oluşturan videolar diğer setlerimizin photoshop aşamalarını içermektedir.Eğitim setlerimizin sadece photoshop bölümünü almak isteyen arkadaşlar için hazırlanmıştır.Bu eğitim seti içeriğinden, aşağıdaki renderların photoshop’ta düzenleme aşamaları anlatılmıştır.

 Baştan sona mimari görselleştirme eğitim seti 1 ile Dış cephe render eğitim seti 1’i satın alan arkadaşların bu eğitimi almasına gerek yoktur.

Ders Saati : 3 Saat 44 Dakika
Kullanılan Programlar : Photoshop CC
Eğitim Setinin Çalıştığı Windows Sürümü : Windows XP, Windows 7, Windows 8

Toplamda 5 farklı sahnenin Photoshop ta düzenlenmesi anlatılmaktadır.
Videolar ile birlikte derslerde kullanılan Psd dosyaları, Vray Render Element’ler, Ham renderlar ve ayrıca renderların son hallerinin photoshop dosyaları bulunmaktadır.
Bunların dışında Renderlarınızda kullanabileceğiniz küçük bir photoshop arşivide hediyedir.

Eğitim Seti Ücreti : 100 TL dir.Ancak yüzde 30 indirimli (70 TL) alabilmek için lütfen [email protected]’a eposta gönderin ya da yorum kısmından yorum bırakmanız yeterli olacaktır.Eposta yolu ile size geri dönüş yaparım.

Render_6RAWoncesonra

Render_2RAWoncesonra Render_3oncesonra  discephe_render_oncesonra

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba İzzet bey, Photoshop İle Mimari Post Prodüksiyon Eğitim Seti 1 i indirimli almak istiyorum.Şimdiden teşekkürler.iyi günler, iyi çalışmalar dilerim.

    1. Bahar hanım merhaba, bu eğitim setimizin satışını bitirdik. Yeni versiyonu hazırlanmakta daha kapsamlı ve detaylı olarak. O çıktığı zaman tavsiye ederiz sizlere. Zaten bu set hali hazırdaki dış mekan setlerinin sadece photoshop eğitimlerinden oluşmaktaydı. Yeni eğitim seti bu setlerden bağımsız olarak hazırlanmaktadır.