CGAxis Ücretsiz Vray İç Mekan Sahnesi


16

Aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz iç mekan sahnesini indirebilirsiniz.CGAxis firmasının ücretsiz olarak sunduğu bir sahnedir.Sahne içinde tüm ayarlar render’a hazırdır.Kaplama, ışık, kamera ve render ayarları olmak üzere.

Sahneyi indirmek için lütfen facebook, tweeter ya da google plus hesaplarınızdan birini kullanarak beğenerek indirme bağlantısını görebilirsiniz.

 

[sociallocker]

 

http://bit.ly/3dsmaxs_scene

http://cgaxis.com/download_models/_Starter_Pack_352rsgs/CGAxis_Starter_Pack_Interior.zip

[/sociallocker]

 

vray_ic_mekan_ucretsiz

 

 

 

Toplam boyut: 240MB
Materyal: Var
Kaplama: Var

3ds max ve vray formatı :

– 3ds Max 2010 ve üzeri VRay gereklidir.


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

16
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba. Facebook’ta sayfanızı beğenmiş olmama rağmen linki göremiyorum. Burada herhangi bir üyelik falan da istenmiyor anladığım kadarıyla. Nerede yanlış yapıyorum acaba?

  1. Merhaba facebook sayfamızdan ziyade yazının hemen altında bu içerik gizlenmiştir yazan yeri facebook hesabınız ile beğenin otomatik olarak indirme bağlantıları açılacaktır.

   1. İşin garibi de o aslında ‘bu içerik gizlenmiştir’ dye bir ibare de yok bende 🙂 Ekran alıntısı göndermek isterdim ama görsel koyamıyorum sanırım. İlginiz için teşekkürler yine de 🙂

 2. Sorunumun kaynağını buldum. Adblock eklentim reklamlarla birlikte linkleri de gizliyormuş bazen. Kapatınca düzeldi. Kusura bakmayın.
  Paylaşım için teşekkürler 🙂

  1. Beğendikten sonra İsmail bey orada bulunan linki kopyalayıp adres çubuğunuza yapıştırın sonrasında “enter” a basın birkaç saniye içerisinde indirme başlayacaktır.