Basit Araba Rigleme Scripti


0

Bu scriptimiz ücretsiz bir scripttir.Ücretli scriptlerin yerini elbette alamaz ancak, basit animasyonlarda gayet işlevsel bir scripttir.Öncelikle aşağıdaki linkten scripti bilgisayarınıza indirin sonrasında ise videoyu izleyerek nasıl yükleyip nasıl kullanacağınıza dair bir fikir edinebilirsiniz.Daha gelişmiş araç rigleme sistemleri için ise, craft director tools ve madcar eklentilerine bakabilirsiniz.

Scripti indirmek için , linki kopyala yapıştır yapıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

http://www.scriptspot.com/files/vehicle_rigger_1.0.rar

 

simple_car_rigger_script

 

Yükleme ve kullanış videosu :

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. öncelikle hocam hoşgeldiniz. Bu araba dolaştırma scripti ben yükledim kullanıyorum ama fotoğraftaki beyaz çizgi arabayı tamamen içine almıyor arabanın yarısı yolda gidiyor diğer yarısı olduğu yerde kalıyor. O çizgiyi arabayı tamamen içine alacak şekilde ayarlamam lazım ama bulamadım nerden yapıldığını.yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim hocam.

      1. evet hocam merkez noktasını tam ortaya alıyorum. Ama arabayı tamamen içine almıyor.arabayıda küçülttüm dikdörtgen çizginin içine tamamen sığmıyor.

  2. Hocam ben max 2013 kullanıyorum fakat run script ile bu dosyayı acmaya calıstıgımda sankı hicbirsey calıstırmamısım gibi acılmıyor sorun ne olabilir?

    1. Bende 2013 kullanıyorum ama en son yaptığımda hatırladığım kadarı ile sorun yoktu.3dsmax’i yönetici modunda çalıştırıp deneyebilir misin?

  3. burada bi motor modelleme dersi var ya onu takiben motor icin bi yurutme dersi olmalıydı bence