Autodesk 3Ds Max Uzmanlarına Sorun Online Etkinliği


0

Autodesk Türkiye Resmi Kullanıcı Topluluğu olarak organize ettiğimiz 3Ds Max Uzmanlarına Sorun Çevrimiçi Soru-Cevap Etkinliği 18 Ocak Çarşamba saat 16:00 – 22:00 saatleri arasında 3Ds Max forumlarımızda gerçekleşiyor.

 

3Ds Max ile ilgili tüm sorularınızı 18 Ocak günü saat 16:00 – 22:00 saatleri arasında 3Ds Max forumumuzda “YENİ MESAJ” oluşturarak Autodesk Expert Elite ünvanına sahip Serdar Hakan Düzgören’e ve 3D Artist İzzet Alşan’a sorabilir ve anında çözümler alabilirsiniz. Dilediğiniz kadar soru sorabilirsiniz. Hızlı ve çözüm odaklı yanıtlar alarak 3Ds Max deneyiminizi geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

 

Soru-Cevap Etkinliği Neler Sağlar?

 

– 3Ds Max ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

– Tüm sorularınıza 16:00 – 22:00 saatleri arasında çözüm alabilirsiniz.

– Yaşadığınız teknik problemlerinizi paylaşabilir ve çözümlere ulaşabilirsiniz.

– Çözümleri inceleyerek 3Ds Max deneyiminizi geliştirebilirsiniz.

– Uzmanlar ile anlık iletişim halinde olarak öneriler ve tavsiyeler alabilirsiniz.

 

Uzmanlar:

 

serdar.jpg

 

Serdar Hakan Düzgören

 

Autodesk’in dünya’da sınırlı sayıda profesyonele verdiği Autodesk Expert Elite ünvanına sahip DÜZGÖREN 1997 yılından itibaren Autodesk ürünleriyle ilgili çalışmalar gerçekleştirmektedir. 1980 İstanbul doğumlu olan DÜZGÖREN geçmiş yıllarda AutoCAD 2B ve 3B, CorelDraw, Freehand, QuarkXPress, Adobe Photoshop gibi birçok yazılım kullanarak kurumlara danışmanlık ve proje geliştirme alanlarında çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2004 yılından itibaren 3Ds Max ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmeye başlayan DÜZGÖREN günümüze kadar yerli ve yabancı firmada birçok projede görev almış, danışmanlık hizmeti sağlamış ve danışman/eğitmen olarak çalışmalarını halen sürdürmektedir. Modelleme teknikleri dahilinde render motorları da olmak üzere sektörün ihtiyaçlarını gideren birçok konuda onlarca eğitim gerçekleştirmiş ve yüzlerce makale yayınlamıştır.

2014 yılından itibaren Autodesk Türkiye Kullanıcı Topluluğuna dahil olarak paylaşımlarını Autodesk kanalları üzerinden gerçekleştirmeye devam etmektedir. Uzmanlık alanı kapsamında yer alan konularda konuşmacı olarak kurumsal ve üniversite etkinliklerinde yer almaktadır. Ücretsiz olarak online seminerler gerçekleştirmektedir.

Bilgi birikimini Autodesk kullanıcılarıyla paylaşmaktan mutluluk duymaktadır. Tüm bu çalışmaları neticesinde Autodesk tarafından Autodesk Expert Elite ünvanına layık görülmüştür.

 

izzet.jpg

 

İzzet Alşan

 

1987 Doğumlu olan izzet ALŞAN , Astronomi ve Uzay bilimleri / Bilgisayar Mühendisliği Mezunudur. 2006 yılında başlamış olduğu Autodesk 3ds Max ve Vray Render yazılımları üzerine aktif olarak çalışmaktadır. 3D Mimari Görselleştirme üzerine ağırlıklı olarak yurt dışı yabancı projelerde çalışmıştır.Ayrıca yine aktif olarak yurt içi projelerinde de 3d görselleştirme ve 3d animasyon hizmeti sunmaktadır. Kişisel web sitesinde yazdığı makale ve eğitimlerle birlikte, Autodesk Türkiye Topluluğu forumlarında aktif olarak görev almakta ve Autodesk kullancılarının sorunlarına çözümler üretmektedir. 2014 yılında kurduğu 3dokulu web sitesi üzerinden 3d görsel eğitimler hazırlamakta ve halen Ankarada kendi 3D Tasarım ve Animasyon ofisinde, yazılım, 3d eğitim ve görselleştirme işleri ile ilgili çalışmaktadır.


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir