3dsmax’e Yeni Başlayanlar İçin Modelleme Eğitim Seti


0

Selamun Aleykum arkadaşlar, 3ds max’e yeni başlayanlar için bir eğitim seti hazırlamıştım bundan yaklaşık 2,5 ay önce.Normalde planım 50 ders kadardı ama sonra vakit darlığından 10 derste bıraktım.Biraz bile olsa inşAllah faydası olur sizlere.Basit modelleme üzerine internette yüzlerce ders bulunmakta.İleri düzey modelleme üzerine pek fazla ders yok.Allah nasip ederse eğer önümüzdeki günlerde sizlere mekanik modelleme üzerine bir ders hazırlamayı düşünüyorum beni çok yormayacak, Motorsiklet, Eski Askeri Jip, Araba, Helikopter, Tank ya da uzun zamandır modellemek istediğim Korsan Gemisi. Bunlardan artık birini modelleyeceğim inşAllah.

3dsmaxeyenibaslayanlaricinegitimseti

 

[youtube q0tuSJAweXs 880 490]

 

Sıralı liste halinde izlemek için ;

 

 

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çok teşekkürler paylaşımınız için.. öyle anlatmıissınızki alanım olmamasına rağmen uygulama yapmaksızın sadece izlemek niyetine 6 modellemenizi seyrettim.. Uygulamalarınız çok akıcı gidiyor.. Umarız devamıda gelir..

    İyi çalışmalar..

    1. Rica ederim.inşAllah Faydalı oluyordur.Bilemiyorum belki ilerleyen zamanlarda bir 10 ders daha hazırlayabilirim.

  2. Hocam dersinizi izledim fakat uygulamadım daha ama anlatımınız cok güzel anlatmışsınız elinize dilinize sağlık Ve ben 3dmaxda yeniyim kendimi nasıl çok geliştirebilirim hocam biraz yardımcı olabilirmisiniz bana rica etsem sizden

    1. Yapmanız gereken 3dsmax’in arayüzünü anlatan dersler izlemelisiniz.Ardından da,basit modellemeler ile başlayıp, modellemede kendinizi geliştirin.Sonrada kaplama ve ışıklandırmaya geçin.Bol bol ders uygulaması yapın

  3. Hocam öncelikle allah sizden razı olsun çok güzel bir iş yapıyorsunuz,vray ışık çalışmalarınız çok güzel,hocam modelleme en çok zorlandığım nesneler oval hatlara sahip olanlar sizin resminizdeki sandalye benzeri,derslerinize baktım fakat sandalye modeli göremedim,sizin resminizdeki sandalye arkası oval ama sırtı düz,aynı resmin sırtı oval ve arkası oval bir video hazırlarsanız çok sevinirim teşekkürler.