3dsmax İle Karakter Modelleme : Stewie


0

Arkadaşlar bu dersimizde animation mentor un animasyon eğitimlerinde kullandığı karakteri “stewie” yi modellemesini gösterdim.Ders süresi 85 dakikadır.Yeni başlayanlar ve orta seviye kullanıcılar içindir.Ders lerimiz seri halinde devam edecek.Bu eğitimin devamında biped ile karakter stüdyoyu gösterip karakterimize hareket azandıracağız.Daha sonraki dersimiz ise bones sistemi ile karakterimize haraket kazandırmak olacak.Dersin şuan indirme linkleri mevcut daha sonra online olarak izleyebileceksiniz.İyi dersler.

 

 

 

 

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba.. Çok hoş bilgiler ,fakat video kalitesi çok düşük. Nereye tıkladığınızı okumak mümkün değil. Düzeltilirse çok memnun oluruz..

  2. Ders çok iyi olmuş ellerine sağlık.
    Bu dersin devamı gelecek mi acaba İzzet bey 2012 martta yayınlamışsınız dersi kaç ay olmuş Vallah’a şiddetli bir şekilde bekliyoruz. Kolay gelsin.

    1. Yusuf bey animasyon üzerine küçük bir ders yapmak istiyorum bu karakter ile.İlk ders olara biped giydirme gibi.Ama şuan diğer projelerden pek vaktim yok.Olduğunda inşAllah bir ders çekmek istiyorum.

  3. ders çok güzel olmuş eline sağlık ve bişey soracam ..snapla segment atıyon anu nasıl yapıyorsun yazarsan seninirim,video varsa paylaşırsanda olur abi.