3dsmax 2013 Yayında


0

Arkadaşlar haber belki biraz geç olmuş olabilir ama sitede bulunsun bilmeyenlerin öğrenmesi amacı ile yeniden yazıyorum.3dsmax 2013 versiyonu yayınlandı.

Daha önceki yazımda sizlere nasıl yasal ve ücretsiz kullanıcı olacağınızı göstermiştim.Özellikle kişisel ve ticari olmayan öğrenme amaçlı kullanımlarınızda Autodesk firması öğrenci versiyonunu herkese açmıştı.

http://www.izzetalsan.com/ucretsiz-autodesk-urunleri-indirme/

 

3dsmax 2013’ün linki ise doğrudan ;

 

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/download/item?id=16324410&siteID=123112

Forumu doldurup 30 günlük sürüm elde edebiliyordunuz.Ama dediğim gibi yukarıdaki yazıda nasıl tam sürümü elde edeceğinizi göstermiştim.Oradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. merhabalar İzzet bey,bu sayfayla pek bi alakası yok ama
    öğrenmek istediğim bir konu vardı,malumunuz artık bilgisayarlar 64 bit olmaya başladı,tabiki de programların da 32 ve 64 bit olmaya başladı,ben 64 bit olan bir bilgisayara 32 bit 3ds max 2011 kurdum ve çalışıyor,bu durumun olumsuz bir yönü varmı yani demek istediğim aynı bilgisayara max’in 64 bit’i olsa daha mı iyi olurdu gibilerinden sormak istedim.
    Şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

  2. İzzet bey tekrardan merhabalar,eğitim vidyonuzdan öğrenerek ücretsiz autodesk ürün indirme yöntemiyle 3ds max 2013 student versiyonunu indirdim,öğrenmek istediğim bu versiyonun kullanım süresi ne kadardır,cevaplayabilirseniz sevinirim,teşekkürler kolay gelsin……

    1. 3 Yıllık lisans vermektedir.Fakat bu sürümü kullanarak 3dsmax i öğrenmeniz amaçlanmaktadır.Kesinlikle ticari işlerinizde kullanmamanızı tavsiye ediyorum.