3ds Max,Vray Ve Photoshop İle Dış Cephe Render Eğitim Seti : 1


1

Bu eğitim setimizde iki farklı binanın kaplama, ışık, render ve photoshop’ta düzenlemesini gösterilmiştir.Dersler modelleme eğitimini içermemektedir.Eğitim seti ücretli olduğundan kullanıcıların tamamen kişisel kullanımları ve faydaları için hazırlanmıştır.Dolayısı ile bu setimizin videoları; şifreleme metodu ile şifrelenmiş olup, her kullanıcı yalnızca 1 bilgisayarda aktif hale getirebilir.

 

Dış Cephe Render Eğitim Seti 1’in Amacı : Eğitim setimizdeki amaç;  3ds max ve vray’e yeni başlamış kullanıcılara, hızlı render almanın taktiklerini göstermek ve sonrasında alınan renderların photoshop’ta düzenlenerek sunum haline getirmek ve özellikle ticari çalışmalar’da hızlı ve etkili renderlar elde ederek , bu sayede müşteriyi memnuniyetini kazanmak amaçlanmıştır.

 

3dsmax_dis_cephe_egitimseti_12

 

 


 

Eğitim Seti İçeriği :

1) Bina çalışmasının kaplamalara ayrılması

2)Bina çalışmasının kaplamalarının atanması

3)Işıklandırma

4)Render ayarları ve test renderlar

5)Final render alarak bina çalışmasının sona ermesi

6)Bina çalışmasının Photoshop’ta açılarak uygun şekilde düzenlenip son haline getirilmesi

7)Apartman çalışmasının kaplamalara ayrılması

8)Apartman çalışmasının kaplamalarının atanması

9)Işıklandırma

10)Render ayarları ve test renderlar

11)Final render

12)Apartman çalışmasının Photoshop’ta açılarak düzenlenmesi

 

Ders Saati : 4 Saat

 Dosya Boyutu : 2.75 GB Dersler online olarak indirilecektir.Dvd olarak basılmamaktadır.

 

Örnek Ders Videosu :

Örnek Lisans Aktivasyon Videosu :

[vimeo 64458954 880 490]

 

Lisanslama işlemleri için satın aldıktan sonra : [email protected] ‘ a mail gönderebilirsiniz.

 

 

http://www.3dokulu.com/urun/3ds-max-vray-render-ile-dis-cephe-render/

 

 

 

hamApartmanrender hamBinarender

 

Eğitim sonucunda elde edilecek renderlar :

 

3dsmax_dis_cephe_egitimseti_1_raw

3dsmax_dis_cephe_egitimseti_1

 

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

1
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. İzzet Kardeşim setini büyük bir merakla bekliyordum ve sonunda aldım. Çok memnun kaldım. Tüm arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Emeğine sağlık başarılarının devamını diliyorum.

 2. teşekkür ederim çok yararlı olucak Emeğine sağlık başarılarının devamını diliyorum.

  1. Merhaba Samet, hayır askerlik görevi için ayrılıyorum.Sonrasında kısmetse 5-6 ay boyunca yeni set ya da ders olmayacak.Allah nasip ederse döndükten sonra inşAllah.

 3. İnşallah hocam Allah sağsalim gidip gelmeyi nasip etsin. Siz bi gidip gelin sonrada ben düşünüyorum inşallah…

 4. İç mekan setiniz gibi bu dış mekan setinin de render kalitelerimizi arttıracağına hiç şüphemiz olmadan eğitim setinizi aldık ,başarılarınızın ve derslerinizin devamını dilerim ..

  1. Sağolun Murat bey, yorumunuz için, iç mekan setinin faydalı olduğunu gönderdiğiniz renderlarda gördüm ve gerçekren mutlu oldum.Setlerin uygulanıp, tekniklerin öğrenildiğinde renderların değiştiğini gösterdiniz.Bu set te inşAllah yararlı olur iç mekan gibi.

 5. Sayın abicim iç mekan eğitim derslerinizden sonra dış mekan eğitim derslerinizi sabırsızlıkla beklemiştim ve beklediğime değdi. dün aldığım seti 1 günde soluksuz izledim. Akıcı anlatımınız ile zaten çok fark yaratıyorsunuz. Ben bu işin bu kadar kolay olduğunu hiç düşünmemiştim 😀 Gösterdiğiniz bir kaç yöntem ile artık dış mekan render sorununu da sayenizde halletmiş olduk. Abicim ağzına sağlık. Bu seti modelleme yapan ve renderlarda sorun yaşayan herkesin alıp izlemesi gerektiğini düşünüyorum. eminim çok şey katacaktır. Tekrar Teşekkürler. Allah razı olsun. Sevgi ve selamlar.

  1. İbrahim bey, Allah sizden de razı olsun güzel yorumunuz için. Evet değil mi aslında, tekniği bilince iş nekadar kolay oluyor 😀 o teknik te belli bir zamanın ürünü 😀 faydalı olmasına gerçekten çok sevindim.inşAllah sonraki setlerde de işin tekniğini güzelce öğreteceğim.Sonraki setlerde, animasyon, mimari animasyon, gerçekçi renderlar vb.. gibi eğitimler olacak Allah kısmet ederse.

 6. Kesinlikle abicim. 3ds max ile photoshop hiç bu kadar bir biriyle bütünleşmemişti 😀 valla tek kelime ile harika ve faydalı bir eğitim oldu 😀 Şimdi onlarrr düşünsün 😀 😀 😀 Abicim sırada animasyon var hayırlısı ile şu askerliği atlatın ve çabucak gelin ki şu animasyon tekniğini de öğretin bize. Sabırsızlıkla diğer setlerinizi bekliyoruz.

 7. ben bu eğitim setini almak istiyorum fakat bu aktivasyon işe benim açımdan karışık ben 2 tene bilgisayar kullanıyorum büroda ve evde olmak üzere benim açımdan sıkıntı olacak sanırım bahsettiniz online derslere hemen geçilir ise öyle almayı tercik ederim de ama benim sorunda çözülür ise bu durumda da alabilirim

 8. Merhaba,
  Hocam elimde bir yol var internet üzerinden bulduğum fakat yol inişli çıkışlı bana ise düz bir yol lazım yani z konumunun tamamı 0 olucak bunu düzeltmenin bir yolu varmı acaba yol epey bir büyük tek tek vertex lerine 0 vererek düzeltmek imkansız gibi bişey beni aydınlatırsanız sevinicem iyi çalışmalar.

  http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vl4t6.jpg

 9. bu dersleri satın almak istiyorum ve size nasıl ulaşabilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden..

 10. İzzet bey bu eğitim seti tekrar ne zaman satışa çıkarılacak bilgi verirseniz sevinirim.
  İyi Çalışmalar.

   1. Bir şey kalmamış hocam. Hayırlı teskereler.Biran önce gelinde hocam iç cephe render eğitim setinide almayı düşünüyorum.

 11. izzet hocam öncelikle size çok teşekür ederim bilgilerinizi bizimle paylaştığınız ve her konuda yardımcı olduğunuz için. Dış mekan render eğitim setini aldım gerçekten kendi adıma konuşuyorum render aşamasında çok zaman kaybım oluyormuştu, göstermiş olduğunuz o püf noktalar sayesinde hızlı bir şekilde render almayı başardım. Burdan render eğitim setini almayı düşünen arkadaşlara msj olarak hiç düşünmeden alsınlar diyorum. Photoshopu hiç bilmeyen bir kişi bile bu eğitim seti sayesinde kendi almış olduğu render üzerinde istediği şekilde photoshop yapabileceğine inanıyorum.Anlatım olarak bilgi olarak kalite olarak mükemmel bir eğitim seti olmuş.iç cephe render eğitim setinide izzet hoca askerden izine gelir gelmez hiç kaçırmadan onuda aldım, almış olduğum iç cephe render eğitim setininde diğeri gibi çok başarılı olduğunu düşünüyorum.

 12. İzzet bey bu eğitim setinden almak istiyorum. Mümkün müdür? Benim için şu anda gerçekten çok gerekli ve acil.

 13. izzet bey merhaba Dış Cephe Render Eğitim Seti 1 için havale bilgilerinizi adresime atar mısınız

 14. izzet hocam merhaba;

  dış cephe eğitim setini almak istiyorum, bilgilendirirseniz sevinirim.

  iyi çalışmalar.

 15. izzet bey mrb. sanal pazardan satışlarınız devam ediyormu setinizi oradan satın almak istiyorum.ilanınız aktif gözüküyor.. ..bilgilendirirseniz sevinirim ..teşekkürler..

 16. İzzet Bey’in dış cephe render eğitim setini çok başarılı buldum..Açık net sıkmadan sonuca çabuk ulaşmış.Gelecek setleri gözü kapalı alırım çünkü bu konuda İzzet bey güven verdi.
  Teşekkür ederim..Kolay gelsin…

 17. Ders anlatımı çok yalın ve anlaşılır. Modelleme konusunda problem yaşamayan, sunumda gerekli bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir kaynak. İzzet Hocam’a böyle bir eğitim için ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

  Emre M.

 18. hocam suanda sabırsızlıkla linkleri göndermenizi bekliorum…inş dıs mekandakı sıkıntılarımı sizin yardımınızla aşıcağıma inanıyorum

  1. Eğitim seti, kaplama ışık render ve render sornası ps eğitimlerini içermektedir.Kamera yerleştirimi konusunda temel olarak yerleştiriyoruz sahneye kamerayı ancak sonradan tekrar bir değişiklik yapıyoruz ders esnasında.Siz bu değişikliği kendi sahnenize hazır olarak alıyorsunuz.Kamerayı yerleştirme şukadar mesafede olacak şekilde bir anlatım söz konusu değildir.Perspektif açıdan doğru olacak göz hizasında kamerayı yerleştiriyoruz.

 19. İzzet bey merhaba,

  Eğitim setinizden yaklaşık 10 tane almak istiyoruz. Mimarlık bölümünde öğrencisiyiz. İletişime geçmemiz mümkün müdür acaba? Birde fazxla alındığında indirim oluyor mu??? selamlar

 20. dış cephe çalışmaları ile ilgili kaliteli kaynak arıyorken rehber olduğunuz ve birikiminizi bize aktardığınız için tşkkrler hocam emeğinize sağlık

 21. izzet hocam bu güzel paylaşımlarınız için öncelikle teşekkürler, bu eğitim sanalpazarda 99tl iken paypal ile ödemede neden 25 tl

  1. Mert bey, özel ders olarak 3ds max eğitimi aldınız mı hiç ? saati 70 ile 100 arası değişir.En az miktar olarak söylüyorum.4 saatte 400 TL ödersiniz en az böyle bir eğitim için.Set ücreti 100TL hatta şuanda bitmekte olan bir kampanya ile 25 TL ye alınabilir durumda.Yani bu da size pahalı geldiyse yapacak birşey yok malesef.

   1. Özel ders almadım bulunduğum konumda malesef ders verecek yok 3d max ve vray eğitim seti aldım bunun bir özel dersle alaksı nedir anlamadım sadece bir kere hazırlanmış yüzlerce kişiye satılması planlanan bir çalışma birebir ders anlatırsanız doğrudur 70 ila 100 lira gerçekten hak edilir benim pahalı demem aldığım set toplam max ve vray dahil 55 saat 230 lira 4 saatlik bir ders 100 lira mantıklı gelmedi açıkçası asıl söylemek istediğim bu
    yanlış anlaşılmışsam kusura bakmayın maddi konu da hiçbir sıkıntım yok çok şükür

    1. Mert bey, siz özel ders aldınız mı bilmiyorum daha önce, şuan özel ders fiyatları 100 ile 150 arası.Daha ucuza verende vardır bilemem ancak benim özel ders verdiğini bildiğim kişilerden duyduğum en son özel ders fiyatları böyle.Siz özel ders alsanız, 1 saat size eğitim verilir ve 100TL niz alınır.Öğretmen çeker gider, bizim bu sette 4 saat 30 dakikalık bir eğitim veriyoruz.Herşeyi anlatarak, sonrasında takıldığınız yer oluyor, ya mail den ya facebooktan ya da site üzerinden mesaj atıyorsunuz sorularınıza cevap alıyorsunuz, yapamayan arkadaşlara teamviewer ile destek oluyoruz.Ve siz ne zaman takılsanız geriye dönük tekrar tekrar izleyebiliyorsunuz.Size özel ders veren biri bu eğitimi size en erken hızlı bir şekilde 3 saatte anlatsa yine 300 TL nizi alacak.Sizin aldığınız sete gelelim, çok saat çok bilgi anlamına gelmesin.Ben de bizim insanımızı anlamıyorum gerçekten.İsmini vermek istemediğim bir site hazırlıyor set 20 saat 300 videolu bir eğitim seti, insanlar oooo süper alalım diyorlar, ama içeriğindeki bilgi emin olun bizim setteki bilgiler kadar yoktur(Çok şükür).En basitinden, hiçbirşeyden anlamıyorsanız setlerin sonunda alınan render ların kalitesine bakın. Ayrıca sizin aldığınız sette size geri bildirimlerde sorularınıza nekadar yardımcı oluyor lar ? Siz eğer bizim desteğimizi merak ediyorsanız, yorumları okuyun ya da facebook sayfamızdan sorun, setlerimizi alan arkadaşlar eminim gereken cevabı verecektir.Son olarak sandığınız gibi 100 lerce kişiye satılmıyor bu setler.iyi çalışmalar dilerim.

 22. izzet hocanın bu seti sayesinde kendimce bir level atladığımı düşünüyorum gerçekten çok faydalı oldu hem içerik hemde arşiv konusunda facebooktaki grubunda da çalışmaların sonuçlarını paylaştım kendini geliştirmek isteyen herkese tavsiyemdir nacizhane tekrardan teşekkürler 😉

 23. İzzet Beyin bu seti ile kaplama konusunda bilmediğim kritik noktaları öğrenip uygulama fırsatım oldu. Profesyonel bir anlatım ile eğitim sırasında püf noktalara değiniliyor. Renderlarımı aldım fakat photoshop aşamasına geçmediğim daha. Ama bu aşamayı daha çok merak ediyorum. En kısa zamanda ps ile ilgilide yorumlarda bulunacağım inş. Herkese tavsiye ederim. Kaçırılmaması gereken bir set. Bence dış cephede profesyonelliğin yolu bu setten geçiyor. İzzet beyden allah razı olsun. Daimi takipçisiyim..

 24. izzet bey merhaba egitim setinizi almak istiyorum yalnız kredi kartı yada paypal haricinde nasıl bi odeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. ve ucret yine 25tl mı olacak?

 25. merhaba Izzet hocam..setinizi incik cincik dinledim,uyguladim..gene mukemmel olmus..ellerinize,emeginize saglik..

 26. merhabalar dış mekan eğitim seti almak istiyorum.bu konu hakkında detaylı bir mail atarmısınız.teşekkürler

 27. merhaba izzet bey dış mekan eğitim seti için bilgi istiyorum ve diğer setler içinde bilgi verirmisiniz ücret konusunda…

 28. 3 dmax eğitim seti ile ilgili bilgi almak istiyorum.tel numarası bulamadım sormak için.

  1. Harun bey eposta attım size, geçende yollamıştım ancak ulaşmamış demekki telefon numarası ilettim yarın gün içerisinde ararsanız ulaşabilirsiniz inşAllah.Teşekkürler.

 29. Bina görsel ve peyzajı ni sunum halinde görsel halinde sunmak istiyorum eğitim setini nasıl alabilirim ve fiyatı nedir. Ne kadar sürede eğitim seti adresime teslim edilir.

 30. izzet bey bu setinizde yine çok süper yeni yeni ısık render fotosop bilgileri teknikleri mevcut, elinize emeğinize sağlık.. özellikle fotosop ile harikalar ortaya koymuşsunuz. devamını dilerim.