3ds Max ve Vray Kursumuz Ankara’da Açıldı

3ds Max ve Vray Kursumuz Ankara’da Açıldı

Selamun Aleykum sevgili arkadaşlar, sizlere yeni bir haber vermek istiyorum. Ankara Keçiören’de 3ds max, vray render, photoshop ve lumion programları üzerine eğitim alabileceğiniz özel eğitim ve kurs ofisimiz açıldı.Birçok arkadaşın benden özel ders istemesi sonucu bu taleplere en azından güzelce karşılık verebilmek için, kursumuzu açmış bulunuyoruz. Hamdolsun.. Eğitim merkezi Ankara’nın Keçiören ilçesinde yer almaktadır. Şuan için özel ders olarak eğitimlere başladık.inşAllah yakında yeni bilgisayarların eklenmesi ile grup eğitimleride verebilir hale geleceğiz 🙂

logo

Peki merak edilen konuların en başında gelen eğitim nasıl olacak ? Neler anlatılacak ? Kaç saat olacak, ücreti nekadar olacak  vs.. gibi soruları sorabilirsiniz.. Bu sorularınızın cevaplarının bazılarını bu yazımızda bulabilirsiniz bazıları ise bu yazımızda yer almamakta ancak  mail yolu ile bilgi verilmektedir.

İlk olarak arkadaşlar eğitimler modül modül olmakta. Şöyleki eğitim için gelen her arkadaşımız aynı seviyede olmayabilir dolayısı ile sizler için çeşitli paket ler oluşturdum ve bu paketler ile kendinize en uygun olan eğitimi seçebilirsiniz. Paketlere geçmeden önce hangi programların eğitimlerini alabilirsiniz ?
Eğitim ofisimizde , Autodesk 3ds Max başta olmak üzere, Vray Render, Photoshop ve Lumion 3D programlarının eğitimlerini birebir özel ders olarak alabilirsiniz.

Her programın eğitim içeriğini önümüzdeki günlerde öğrenebilirsiniz sitemiz üzerinden.

Genel olarak bilgi vermek gerekirse

Autodesk 3ds Max Eğitimi

Şuan için temel 3dsmax eğitimi verilmemektedir.Yinede bilgi almak isterseniz konu ile alakalı lütfen mail atın ya da aşağıdaki formu doldurun.

Vray Eğitimi

Vray Render Eğitimi , 3ds max’i bilip sadece vray de kendisini geliştirmek isteyen arkadaşlar içindir ; Gerçekçi İç Mekan Görselleştirme Eğitimleri, Gerçekçi Dış mekan eğitimleri, Stüdyo Render eğitimi ile ürün görselleştirme eğitimleri olarak 3 ana başlık altında anlatılacaktır. Ayrıca , bu eğitim içerisinde Multiscatter gibi çeşitli eklentilerinde kullanımı anlatılmaktadır.

30 Saat ileri düzey birebir özel eğitim (Bu eğitim de sadece vray ışık, kaplama, render ve photoshop ta post prodüksiyon teknikleri yoğun birşekilde anlatılmaktadır)

Eğitim Süresi günde 3 saat’tir. Toplam gün : 10 Günlük bir eğitimdir

 

 

Photoshop Eğitimi (Temel Photoshop Eğitimi ile beraber Photoshop ile Post Prodüksiyon Eğitimidir)

Photoshop eğitiminde ise temel olarak photoshop eğitimi gördükten sonra, eğitime 3ds max ve vray render sonrası aldığımız renderların düzenlenmesi gösterilmektedir.

Photoshop Post Prodüksiyon Eğitimi öğrenci durumuna göre : 10 saat ile 20 saat arasıdır.

Lumion 3D Eğitimi

Lumion temel eğitimi ve lumion ile mimari görselleştirme ve animasyon anlatılmaktadır.

Lumion Eğitimi toplamda 10 saatlik bir eğitimdir.

 

Bütün bu programların eğitimlerini ister ayrı ayrı isterseniz de hep birlikte alabilirsiniz.

Eğer sizde bu eğitimlerden birinden özel ders olarak faydalanmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak isteğinizi iletebilirsiniz

Eğitim Ofisimiz Ankara/Keçiören İlçesindedir.

Adres : Şefkat Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Fazilet Apt. No : 2/5 Keçiören/ Ankara

Tarif : Eğitim Ofisimiz Keçiören Belediyesi yanında bulunan, Keçiören Kaymakamlığının karşındaki EnerjiSa’nın bulunduğu binada yer almaktadır.

 

www.3dokulu.com/iletisim

 

Özel eğitim isteği için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Şirket

  Telefon

  Almak İstediğiniz Eğitim
  Vray Render Eğitim (İleri Düzey)Photoshop Temel Eğitim ve Mimari Post Prodüksiyon EğitimiLumion 3D Temel Eğitim ve Mimari Görselleştirme ve Animasyon Eğitimi

  Konu

  İletiniz

  Resimdeki kodu girin

  CAPTCHA kullanabilmeniz için Really Simple CAPTCHA eklentisi yüklü olmalıdır.