3ds Max İle Dış Mekan Uygulamaları Webinarı


0

Arkadaşlar Autodesk Türkiye Kullanıcı Topluluğu ekibi olarak, her ay çeşitli konularda canlı web yayınları yapmaktayız. Bu ay içinde 30 Aralık 2015 tarihinde bu yılın son webinarı Allah kısmet ederse ben yapacağım. Bu webinarımıza kayıt olup 30 Aralık akşamı bir işiniz yoksa canlı olarak izleyebilirsiniz. Canlı olarak izleyebilmek için webinarımıza kayıt olmanız gerekmektedir.

Kayıt için aşağıdan link paylaşacağım. 3ds Max ile dış mekan uygulamalarına merak duyan arkadaşlarınız varsa çevrenizi haberdar edebilirsiniz paylaş butonları ile. İnşAllah faydalı bir eğitim olur herkes için.

 

Webinarın genel olarak içeriği 3ds max ve mental ray ve vray render ile dış mekan konularına bakacağız. Yapabilirsem Mental Ray ile bir dış mekan görselleştirmesi yapacağız. Sonrasında ise vray üzerinden konuşacağız.

 

 

Autodesk Türkiye Resmi Kullanıcı Topluluğu olarak düzenleyeceğimiz “3Ds Max ile Dış Mekan Uygulamaları” konulu web seminerimiz, 30 Aralık Çarşamba saat 20:30’da İzzet Alşan’ın sunumuyla gerçekleşecektir.

 

Webinarı izlemek için lütfen kayıt olun.

 

Kayıt için https://attendee.gotowebinar.com/register/7659175277357121537

 

izzetalşan3dsmaxdışmekanseminer

 

 

Konu: Autodesk 3Ds Max ile Dış Mekan Uygulamaları
Konuşmacı: İzzet Alşan
Tarih: 30 Aralık 2015 Çarşamba
Başlangıç Saati: 20:30
Süre: 1 saatAutodesk 3Ds Max ile dış mekan uygulamalarının nasıl hazırlandığı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 


Beğendiz mi ? Arkadaşlarınızla paylaşın

0
izzet ALŞAN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

      1. Teşekkürler beklemedeyim.Pratik yapmak için başladığım projenin renderini alacakken üstüne böyle bir ders gelmesi çok iyi oldu 🙂